Obsah

Celostátní karanténa!!!

Typ: ostatní
Vážení občané, na základě nařízení vlády české republiky byl s platností od 16. března vyhlášen karanténní stav pro celou českou republiku jehož principem je omezení pohybu všech osob na veřejných místech pokud tomu není nutné z důvodu opatření základních potravin, léků, návštěv rodinných příslušníků, docházka do zaměstnání a podobně.
Celé usnesení je dostupné na úřední desce v obou obcích, na internetových stránkách obce a facebooku obce Troubky-Zdislavice.
Obecní úřad na základě nouzového stavu z důvodu ohrožení zdraví svých spoluobčanů oznamuje, že otevírací doba úřadu bude jen v pondělí v čase 8.00 – 11.00 hod. a ve středu v čase 14.00 – 17.00 hod., v ostatní dny bude obecní úřad pro veřejnost uzavřen. Výběr poplatků na rok 2020 je posunut do konce měsíce dubna, případně pro zaplacení použijte internetové bankovnictví.
Pokud to lze, vyřizujte prosím, vše telefonem nebo e-mailovou poštou.
Dbejte prosím ne jen na své zdraví , ale i na zdraví ostatních spoluobčanů. V tuto chvíli se již kvůli šíření viru uzavřelo více jak 20 obcí na dobu minimálně 14 dní. Předejděme prosím tomuto stavu i u nás.
Děkuji.


Vytvořeno: 15. 3. 2020
Poslední aktualizace: 16. 3. 2020 09:12
Autor: Ondřej Varaďa