Obsah

Vážení spoluobčané

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuální dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ondřej Varaďa, starosta obce

Aktuality

12.02.2020

Soutěž s Marie ebner Eschenbach

Baví vás psát? Píšete si zatím jen tak pro sebe, do šuplíku? Co to změnit? Co dát vědět, jaký spisovatel ve vás dříme? Naše obec se stala spoluorganizátorem Literární soutěže Marie von Ebner-Eschenbachové. Cílem je, aby se o této naší rodačce dozvěděli všichni od Aše po Jablůnkov:-) a také objevit třeba novou hvězdu české literární scény:). Témata jsou dvě: Já a můj deník (aneb, jak mi psaní deníku ovlivnilo můj život - forma je zcela volná, je tedy na vás, zda pojmete jako fejeton, povídku, báseň či úvahu:-)…. A druhé téma: Aforismus - aneb zajímavá glosa ze života... Už teď se těšíme na vaše příspěvky. A ceny, CENY, ty jsou také skvělé - jen se podívejte na všechny podrobnosti sem:

Detail Hlášení

09.02.2020

Upozornění na silný vítr.

Vážení občané, v případě události způsobené vichřicí, která má začít dnes v podvečer prosím volejte na tel. 739 370 310, věc bude předána a řešena.

Detail Hlášení

20.01.2020

Potraviny Coop Zdislavice

Vedoucí potravin Coop Zdislavice pí. Suchánková oznamuje občanům že ve dnech 21 a 22 ledna 2020 bude prodejna uzavřena z důvodu čerpání dovolené.

Detail Hlášení

14.01.2020

Kamenivo Suchomel s.r.o.

FIRMA KAMENIVO SUCHOMEL S.R.O., MORKOVICE-SLÍŽANY nabízí rozvoz palivového dřeva a briket, písků, drtí, kameniva a přistavování kontejnerů na stavební suť. Akční cenová nabídka: • palivové dřevo tvrdé bukové přířezy, cena 975,- Kč/1 sypaný prostorový metr • EKOBRIKETY 6.100,- Kč / 1 paletu, od 2 palet dovoz ZDARMA • nově v nabídce dubové brikety puk, balení 15 kg za 85 Kč • Objednávky přijímáme telefonicky na čísle 602 702 200, e-mailem nebo přes e-shop a zboží vozíme na zavolání. Veškeré informace najdete na webových stránkách www.kamenivo-suchomel.cz.

Detail Hlášení