Obsah

Vážení spoluobčané

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuální dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Ondřej Varaďa, starosta obce

Aktuality

25.10.2019

Vyřezávání dýní Zdislavice

SDH Zdislavice zve srdečně občany z obou obcí na vyřezávání dýní.

Detail Kam za kulturou

07.10.2019

ZMĚNA TERMÍNU SVOZU PLASTŮ!!

Upozornění!!!: Sběr žlutých pytlů s plasty proběhne z technických důvodů už v zítra ( úterý) 8.10.2019. Děkujeme

Detail Hlášení

26.10.2019

Lampiónový průvod Zdislavice

SDH Zdislavice zve srdečně občany z obou obcí na Lampiónový průvod.

Detail Kam za kulturou

27.10.2019

Soutěž zásahových jednotek

SDH Zdislavice zve srdečně všechny příznivce hasičského sportu na netradiční soutěž zásahových jednotek. Soutěž proběhne u požární nádrže ve Zdislavicích.

Detail Kam za sportem

27.09.2019

Stavebniny Suchomel

FIRMA STAVEBNINY SUCHOMEL S.R.O., MORKOVICE-SLÍŽANY oznamuje, že nově funguje pouze jako sklad bez otevírací doby s dovozem materiálu na zavolání. Nabízíme rozvoz písků, různých frakcí drtí a kameniva, okrasného kameniva, palivového dřeva, dřevěných briket a pelet, dovoz míchaného a zavlhlého betonu a přistavování kontejnerů na stavební suť. Vaše objednávky přijímáme pouze telefonicky na čísle 606 332 975, e-mailem nebo přes e-shop. Podrobné informace, kontakty a kompletní nabídku zboží a služeb najdete na webových stránkách www.stavebniny-suchomel.cz.

Detail Hlášení